İLÇEMİZ ESENKÖY MERKEZ MAHALLESİ NUFÜSUNA KAYITLI OLUP, ESENKÖY MERKEZ KÜME EVLERİ NO:30’DA İKAMET EDEN MERHUM ALİ ve MERHUME AYİŞE KIZI, MERHUM YAŞAR CANBAZ EŞİ, S.S. ESENKÖY TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİF BAŞKANI KEMAL CANBAZ’ IN ANNESİ GÜLSÜN CANBAZ (10.03.1937 DOĞUMLU) HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR, CENAZESİ (04.06.2024 SALI GÜNÜ) ESENKÖY MERKEZ CAMİİNDE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANACAKTIR. EŞİ MERHUM YAŞAR CANBAZ, KEMAL CANBAZ, MEHMET CANBAZ, KAZIM CANBAZ, CEMAL CANBAZ, AYŞE CEYLAN, DURDANE CEYLAN, FATMA TAVUKCU, EMİNE KARAKURLUK, ZEYNEP SARIBAŞ, GÜLİSTAN DERELİ, DAMATLARI KAMİL ÇAKIR, MEHMET ALİ CEYLAN, MUSTAFA KARAKURLUK, ŞEVKİ TAVUKCU, RAHMİ SARIBAŞ, EROL DERELİ, CELAL CEYLAN. ALLAH RAHMET EYLESİN. MEKANI CENNET OLSUN. GERİDE BIRAKTIĞI SEVENLERİNE VE AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI VE SABIR DİLERİZ.