VALİ KEMAL ÇEBER’İ ZİYARET ETTİLER

YENİCE Platformu dün Karabük Valisi Kemal Çeber’i ziyaret etti. Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen ziyarete Yenice Platformu üyelerinden Mustafa Akay, Fahri Elieyioğlu, İsmet Cebecioğlu, Naim Emdi, Mehmet Turgut, Mücahit Toprak, Cevdet Abaoğlu, Muzaffer Şık ile Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Çenesiz ve Yazıköy Muhtarı İlhan Kahveci katıldılar.
Platform adına konuşan Mustafa Akay, Vali Kemal Çeber’e ziyaret nedenlerini anlattı ve Şeker Kanyonu’nda yapılacak HES yatırımı ile ilgili kaygılarını dile getirdi. Akay, HES olayının gündeme gelmesiyle birlikte yaptıkları çalışmalar konusunda Vali Çeber’e bilgi verdi. Akay, bir güzelliğin yok edilmesine müsade edilmemesi gerektiğini ve bu konuda kendilerine destek olunmasını istedi.
Vali Kemal Çeber, platformun çalışmalarını ilgiyle izlediğini bu birlik ve beraberliğin kendisini memnun ettiğini ve sürdürülmesi gerektiğini ifade etti.
Yenice Platformu üyeleri verimli ve olumlu bir görüşme yaptıklarını bildirerek Vali Kemal Çeber’e gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ettiler.