YENİ ADLİ YIL AÇILIŞI ZİYARETİ

AKP Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, AKP Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, AKP Karabük Merkez İlçe Başkanı Osman Uzunoğlu ve AKP Safranbolu İlçe Başkanı Av. Mehmet Sarı 2020-2021 adli yıl açılışı sebebiyle Karabük Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Patlak’ı ve Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Mustafa Duran’ı ziyaret ettiler.

Ziyaretlerde konuşan AKP Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, “Adalet hizmetinin etkin, verimli, hızlı ve tarafsız bir şekilde yerine getirilmesi için üstün çaba gösteren hâkim ve savcılarımızın, adli ve idari personelimiz ile yargının kurucu unsurları arasında yer alan avukatlarımızın yeni adli yılını tebrik ediyor, yeni adli yılda verilen kararların toplumun her kesiminin vicdanında karşılık bulduğu, adalete olan inanç ve güvenin güçlendiği bir yıl olmasını temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

AKP Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz ise 2020-2021 adli yılının yargı camiası başta olmak üzere ülke ve millet için hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Patlak ve Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Mustafa Duran nazik ziyaretinden dolayı AK Parti Teşkilatı’na teşekkür ettiler.